«ԵՍ ՀՊԱՐՏ ԵՄ, ՈՐ..» ԽՈՐԱԳՐՈՎ ՊԱՍՏԱՌՆԵՐԻ ՄՐՑՈՒՅԹԻ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍ ԵՐԵՎԱՆԻ Լ. ՄԻՐԻՋԱՆՅԱՆԻ ԱՆՎ. Հ. 155 ՀԻՄՆ. ԴՊՐՈՑՈՒՄ
Լ. Միրիջանյանի  անվան հ. 155 հիմնական դպրոցում  տեղի  ունեցավ «Դպրոց –կենտրոնների միություն» իրավաբանական  անձանց միությունը  «Կրթություն առանց սահմանի»  հասարակական  կազմակերպության /ԿԱՍ  ՀԿ/ հետ  համատեղ  ՀՀ  Մշակույթի  նախարարության  աջակցությամբ իրականացվող «Ազգային հպարտություն» ծրագրի շրջանակներում  հայտարարված  «Ես  հպարտ եմ, որ…» խորագրով  պաստառների  մրցույթի  ցուցահանդես:
Ցուցահանդեսին  ներկայացված էին քլաստեր  դպրոցների՝ «Ես  հպարտ եմ, որ…» խորագրով  պաստառներ: Մասնակցում էին հետևյալ դպրոցները՝  155,188,102,122,153,196,200:  Յուրաքանչյուր  դպրոցի  ներկայացուցիչ  ներկայացրեց  պաստառի  բովանդակությունը:  Ցուցադրված յուրաքանչյուր պաստառ ողողված է հայրենասիրական շնչով և հպարտության զգացում է պարգևում  դիտողին:
Մասնակիցները իրենց շնորհակալությունն են հայտնում «Դպրոց –կենտրոնների միություն» իրավաբանական  անձանց միությունը  նման հետաքրքիր և ազգային արժեհամակարգի  զարգացմանը նպաստող  ծրագրի  ստեղծման  համար:

THE EXHIBITION WITH ̎ I AM PROUD OF…̎ POSTER CONTEST RUBRIC AT N155 PRIMARY SCHOOL AFTER L. MIRIJANYAN
The exhibition of the poster contest with  ̎ I am proud of… ̎ exhibition was held at N 155 primary school after L. Mirijanyan  within the implementing National Pride ̎ project of  ̎  Union of school centers ̎  Union of legal entities  cooperating with  ̎ Education without limits  ̎ non-governmental organization / EWB  NGO / and supporting by the  Republic of Armenia Ministry of Culture.
The posters by the rubric of ̎ I am proud of…̎  made by the cluster schools were presented in the exhibition. The following schools N155,188,102,122,153,196,200 participated. Each school representative presented the  poster content. Each presented poster was full of  patriotic spirit and gave the onlooker a sense of pride.
The participants thanked the  ̎  Union of school centers ̎  Union of legal entities  for the interesting  project that conducives  the development of national value.